Ze zmiennym szczęściem

W minioną sobotę swoje mecze rozgrywały zarówno zespoły młodzieżowe jak i drużyna seniorska. Bilans spotkań to dwa zwycięstwa i porażka.

Swój drugi mecz w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Trampkarzy Starszych mają za sobą podopieczni Wiktora Pawlicy. Wyjazd do Krakowa zakończył się porażką młodych górali 5:0 z Wisłą Kraków.

Natomiast wyjazdowym zwycięstwem 2:1 zakończyło się spotkanie juniorów starszych z zespołem Czarni Czarny Dunajec. Bramki dla naszego zespołu strzelili Kamil Stalmach i Jakub Kasperczyk.

Sobotę zakończyło spotkanie u siebie zespołu seniorskiego z wiceliderem IV ligi  Skalnikiem Kamionka Wielka. Rozgrywane one było momentami w ciągle padającym śniegu. Po bramce strzelonej przez Michała Stasika , trzy punkty zostały w Zakopanem.

Kolejne spotkania ligowe wszystkienasze  zespoły  odbywać będą się w Zakopanem. Serdecznie zapraszamy już w środę o godzinie 17:00 na spotkanie w ramach 1/4 Pucharu Polski z Porońcem Poronin.

Udział w rozgrywkach wszystkich grup młodzieżowych oraz meczy zespołu seniorskiego w Zakopanem  finansowany jest między innymi dzięki wsparciu finansowemu przekazanego przez Urząd Miasta Zakopane.