Wyniki spotkań (23-26.4.2014)

W minioną środę (23.4.2014)  swoje rozgrywki zaingurowali juniorzy młodsi. Inauguracja niezwykale udana i przypięczetowana  wygraną z Unią Napraw 7-3. Gole dla KS Zakopane zdobyli: Andrzej Skupień 3, Marcin Wójt 2, Jakub Kwak i Wiesław Żukowski.

Natomiast wczoraj rozgrywano kolejne spotkania w ramach rozgrywek trampkarzy i juniorów.  Zespół  trampkarzy  w derbach Podhala pokonał  LKS Poroniec 2-1. Tym samym podopieczni Wiktora Pawlicy utrzymali pozycję lidera rozgrywek. Gole dla naszego zespołu strzelili Maciej Rzadkosz i Kacper Ziach.

Również juniorzy starsi po horrorze z happy endem zremisowali 3-3 na ciężkim terenie w Szaflarch, mimo że jeszcze 10 minut przed końcem gospodarze prowadzili 3-0. Gole dla naszego zepołu zdobyli Maciej Gąsienica - Bednarz i Adam Pawlik. Dzięki temu punkcikowi juniorzy obronili 2 miejsce w tabeli ligowej.

Natomiast zespół seniorski doznał wyjazdowej porażki 0-1 z Rylovią Rylów, tracąc bramkę w drugiej połowie.

Dobry wynik i kolejne cenne doświadczenia w sportowej rywalizacji odnieśli również najmłodsi podopieczni trenera Janusza Szczepaniaka - Krupowskiego wygrywając turniej w Krakowie. Młodzi piłkarze KS Zakopane wygrali z  Cracovią 2006 Kraków 9:0 oraz  z Wawelem 2004 Kraków 4:2.