Wygrana z BKS

Mecz obfitował w rzadkiej urody gole.W 12 min po stracie piłki przez gospodarzy przed swoim polem karnym, trafiła ona do Górszczyka, który pięknie przymierzył w dalszy róg bramki. W 35 min wyrównał kapitalnym trafieniem w samo „okienko" z 30 metrów M. Grela. W 39 min na prowadzenie zakopiańczyków kolejnym niezwykle efektownym uderzeniem z daleka wyprowadził Chrobak. Tuż przed końcem pierwszej połowy błąd przytrafił się bramkarzowi Zakopanego, który wykorzystał Siwek i zrobiło się 2:2. Losy meczu rozstrzygnęły się w 81 min. Najpierw to goście mieli znakomita okazję, zmarnowaną przez Musa. Za moment akcja przeniosła się na drugą stronę boiska. Szarżującego M. Grelę faulował w polu karnym Motak i arbiter wskazał na rzut karny. „Jedenastkę" wykorzystał Leniewicz.

Kolejne spotkanie u siebie już w nahbliższą środę z Sokołem Borzęcin.

KS Zakopane –Bocheński 3:2 (2:2)
Bramki: 0:1 Górszczyk12, 1:1 M. Grela 35, 2:1 Chrobak 39, 2:2 Siwek 45, 3:2 Leniewicz 81 z karnego.
KSZ: Różalski – Frasunek, Gubała, Murzyn (80 Drabik), Bachleda ŻK (77 Wesołowski) – Stalmach, Leniewicz, Chrobak, Sawina ŻK (46 Antoł) – Stępień, M. Grela (88 Witoń).
Bocheński: Szydłowski – Bukowiec, Ruchałowski, Motak, Fortuna – Górszczyk (55 Górecki ŻK), Mus, Klesiewicz, Turczyn – Siwek, Czernecki ŻK.
Sędziował: Mateusz Czerwień z Myślenic. Widzów: 150.