Pozostaw 1 % podatku na Podhalu

Do 30 kwietnia 2015 roku trwa okres rozliczeniowy podatników z Urzędami Skarbowymi  za 2014 rok. Podobnie jak w dwóch ostatnich latach zwracamy się z prośbą do Państwa o pozostawienie 1 % podatku na rzecz naszej organizacji.

W dotychczasowych dwóch realizowanych edycjach kampanii promocyjno - informacyjnej w latach 2013-2014  na konto stowarzyszenia wpłynęło w ramach mechanizmu 1 % podatku od osób fizycznych łącznie kwota 8 731, 90 groszy. Całość pozyskanego wsparcia zostało przeznaczone na działania statutowe organizacji.

Przekazując 1 % podatku przyczyniacie się Państwo, że będziemy mogli  realizować więcej działań na rzecz społeczności lokalnej w zakresie rozwoju sportu i społeczeństwa obywatelskiego w Zakopanem.

Rozliczenia można dokonać korzystając z bezpłatnego programu on - line w ramach Akcji e-life 1 % dla  Organizacji Pożytku Publicznego.

WYPEŁNIJ ON - LINE SWOJEGO PITA ZA 2014 ROK

W tym roku nasza kampania promocyjno - informacyjna dotycząca mechanizmu 1 % podatku realizowana jest w ramach projektu pn. " Budżet Obywatelski dla Zakopanego =- Wybierzmy Razem" współfinansowanego z Funduszy EOG  w ramach programu Obywatele dla Demokracji.