Drugie zwycięstwo seniorów w IV lidze

W dniu wczorajszym tj. 6 kwietnia br. zespół seniorski prowadzony przez trenera Jerzego Grabarę odniósł drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej IV ligi w sezonie 2013/2014. Spotkanie derbowe z Watra Białka Tatrzańskie  zakończyło się zwycięstwem 2:1. Bramki dla KS Zakopane strzelił Maciej Ustupski

Na własne życzenie mecz stał się w końcówce bardzo nerwowy. Przy prowadzeniu 2:0 mieliśmy jeszcze kilka sytuacji na to, aby zdobyć trzeciego gola i definitywnie rozstrzygnąć ten mecz. Nie zrobiliśmy tego, a sami po prostym błędzie straciliśmy bramkę, co wiadomo, spowodowało, że w tej końcówce gospodarze mocniej nas przycisnęli. Jak to mówią, zwycięzców się nie sądzi. Wracamy do domu z trzema punktami. To najważniejsze – ocenił trener KSZ, Jerzy Grabara.

Kotelnica Watra Białka Tatrzańska – Klub Sprtowy  Zakopane 1:2 (0:1)
0:1 Ustupski (6' z karnego), 0:2 Ustupski (48'), 1:2 Gał (81').

Watra: Szewczyk (66 Rabiasz) – Drobnak, Vresilovic, Zynak ŻK, Bochnak (66 Gał) – Gacek (73 Marszałek), Zubek, Łojek, Kowalczyk – Kociołek (69 Kuchta), Ł. Remiasz.
KSZ: Dziedzic – Floryn, Gubała, Murzyn, Bachleda – Król (74 Babicz), Stępień (ŻK), Drabik, Ustupski – Wesołowski (ŻK), Kłosowski.

Zdjęcia z meczu - zobacz tutaj

Skrót spotkania ligowego: