Derbowy piłkarski tydzień (akt. 3/4/2015)

Spotkanie w ramach IV ligi pomiędzy KS Zakopane - NKP Nowy Targ w związku z pogarszającymi się warunkami pogodowymi zostało odwołane na późniejszy termin.

Natomiast w środę tj. 8 kwietnia br. o godzinie 17:00 rozegrane zostanie spotkanie w ramach 1/4 Pucharu Polski z Porońcem Poronin występującym w rozgrywkach III ligi. 

Serdecznie zapraszamy na oba spotkania. 

Równocześnie przypominamy, że do końca kwietnia br. trwa okres rozliczeniowy z Urzędami Skarbowymi za 2014 rok. Dzięki mechanizmowi 1 % podatku od osób fizycznych istnieje możliwość wsparcia realizacji działań statutowych naszej organizacji.

WYPEŁNIJ ON - LINE SWOJEGO PITA ZA 2014 ROK

 

W trakcie najbliższych dwóch meczów ligowych zespołu seniorskiego, będzie możliwość nabycia szalika klubowego KS Zakopane. Inicjatywa ta związana jest z licznymi głosami środowiska naszych kibiców, którzy zgłaszali zapotrzebowanie na taki produkt. Cena za szalik dla naszych kibiców to 20 złotych.

Realizacją zamówienia i produkcji zajmowała się Firma "TOMADEX" S,C  Firma istniejąca od 2004 roku, jest obecnie największym producentem akcesoriów kibicowskich w Europie.

Równocześnie firma ta jest właścicielem oraz wyłącznym dystrybutorem marki odzieżowo sportowej "KEEZA". Firma ta została na rundę wiosenną partnerem technicznym dla naszego klubu. W trakcie realizacji są już nowe stroje dla zespołu trampkarzy starszych, którzy już 11 kwietnia 2015 roku rozpoczną rozgrywki w ramach Małopolskiej Ligi Trampkarzy Starszych z Cracovią Kraków. Początek meczu o godzinie 13:00 na boisku sportowym COS Plato.